Ośrodek Szkolenie Kierowców "PRAWKO" został założony w dniu 12 marca 2003 roku, przez Cezarego DROZDOWSKIEGO.

Właściciel a zarazem jedyny pracownik ośrodka wynajmował niewielkie zaplecze infrastrukturalne w postaci placu z biurem przy ul. Karpiej.
  
Sala wykładowa wynajmowana była w Szkole Podstawowej nr 65 na os.Kosmonautów 111, gdzie do dnia dzisiejszego odbywają się niektóre z zajęć teoretycznych.
  
Szkolenie odbywało się w zakresie jednej kategorii prawo jazdy, kat. B.

Na początku działalności firmy postawiono na najwyższą jakość szkolenia przy zachowaniu niskich cen. Zestawienie wysokiej jakości z niską ceną spowodowało dynamiczny rozwój firmy.
W 2004 roku firma stała się firma rodzinną Cezarego i Lidii Drozdowskich.
Otwarto nowe biuro wraz z salą wykładowa na ul. Madalińskiego 2/40. Lokal był do wyłącznej dyspozycji ośrodka co pozwalało na dostosowanie godzin otwarcia do potrzeb klienta. Sala została wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny.

Zwiększono także liczbę pojazdów szkoleniowych oraz rozszerzono działalność o kat. A.
W latach 2005 i 2006 ponownie zwiększyliśmy liczbę pojazdów szkoleniowych.

W roku 2007 zmieniono lokalizację ośrodka z ul.Madalińskiego na ul.Składową 11 gdzie znajduje się do dnia dzisiejszego.
Do dyspozycji ośrodka jest powierzchnia 120m/2 z trzema salami wykładowymi oraz całym zapleczem potrzebnym do prowadzenia profesjonalnie zajęć teoretycznych ( sekretariat, szatnia, pokój wykładowców,  archiwum,  pokój kierownika OSK,  kuchnia , WC ).


Poszerzono także zakres prowadzonych szkoleń o kat. A1, B+E, C, a także o kursy instruktorów nauki jazdy.
W roku 2008 wymieniliśmy flotę pojazdów do prowadzenia szkoleń w zakresie kat. B z Fiatów na Renault Clio. Rozszerzyliśmy zakres szkolenia o kat C+E  oraz B z automatyczną skrzynią biegów.
W 2009 roku rozszerzyliśmy działalność o szkolenie w zakresie kat. B1, szkolenia kierowców zawodowych w zakresie kwalifikacji wstępnej , uzupełniającej oraz szkolenia okresowe w zakresie przewozu osób i rzeczy. Wymieniliśmy pojazd szkoleniowy w zakresie kat. C i C+E na nowe IVECO EUROCARGO, oraz w zakresie kat B+E na Citroen JUMPER.
Na początku 2010 roku w jednej z sal wykładowych na ul.Składowej 11 została utworzona sala komputerowa z pięcioma stanowiskami połączonymi w sieć z dostępem do Internetu oraz poszerzyliśmy ofertę szkoleń o kat. D prawa jazdy.
Obecnie Ośrodek posiada 18 pojazdów oraz zatrudnia 10 instruktorów.
W maju 2010 roku na bazie osrodka szkolenia kierowców prawko powstała firma Travel-Prawko, która oferuje usługi w zakresie przewozu osób autokarami i busami.
Do końca roku 2009 przeszkoliliśmy ponad 3000 kandydatów na kierowców.
W dniu 2 listopada 2010 roku powstał ośrodek w Miłosławiu.